ПРО АКАДЕМІЮ БРАЗИЛЬСЬКОГО ДЖИУ-ДЖИТСУ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ.

Академія БДД – це не просто секції чи тренування, де діти та дорослі на годину чи півтори займаються спортом.

Академія БДД – це велика родина, для якої бразильське джиу джитсу – це щось більше, це як стиль життя. Однією з основних цілей Академія БДД є виховати здорових, сильних духом та тілом дітей. Учні Академія БДД постійно беруть участь у змаганнях та спортивних заходах України та Європи.

Інструкторський склад — це фахівці у сфері спорту та бразильського джиу джитсу. Наші інструктори отримали та постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень у міжнародних майстрів.

 

 

ЧОМУ САМЕ БДД?

Бразильське жиу-джитсу є методом виховання, ставлення людини до світу.

БДД дозволяє вивчити мистецтво оборони та атаки, воно богате на великий арсенал різноманітних технік та прийомів.

Заняття бразильським джиу-джитсу допоможуть розвивати розумові та фізичні здібності, дозволяють підтримувати організм у тонусі, зміцнювати характер: дитина вчиться відстоювати свої інтереси, вчиться вірно діяти в кризовій (екстримальній) ситуації, яка може їм загрожувати. У результаті тренувань відбувається внутрішнє вдосконалення, виховується відповідальність, наполегливості і терпимість у щоденному житті, людина стає здоровим лідером сучасного суспільства.

В джиу-джитсу існує власна філософія, яка розвиває моральні якості людей і ставить своїм завданням духовне вдосконалення людини, що так необхідно кожній людині.

ПРО ДЖИУ-ДЖИТСУ

Джиу-джитсу — це стародавнє бойове мистецтво, вид спортивного єдиноборства, що зародився в Японії в XVl в. Основним принципом джиу-джитсу є не прямий опір, а використання сили і рухів суперника проти нього самого. Перемога в поєдинку досягається не за рахунок силових якостей, а з допомогою гнучкості і піддатливості рухам суперника, заманюванням його в пастку і з застосуванням больового і задушливого прийому.

Бразильське джиу-джитсу – це міжнародне спортивне єдиноборство, основою якого є боротьба в партері, а також больові і задушливі прийоми. Дане мистецтво ґрунтується на принципі, за яким людина слабо розвиненої статури може успішно захиститися від більш сильного противника, використовуючи належну техніку (больові прийоми і задушення), і перемогти його.

Бразильському джиу-джитсу (БДД) можна навчатися для різних цілей: самооборони, спорту, змагань (як в гі, так і без) і змішаних єдиноборств (Mixed Martial Arts). Спаринг (в БДД також іменований роллингом) і повноконтактне тренування грають головну роль в навчанні і при підготовці до змагань.

Джиу-джитсу стало базою для створення айкідо, дзюдо, і навіть самбо. За арсеналу і техніці зазначені єдиноборства дуже схожі з джиу-джитсу. В даний час особливу популярність мають два напрямки: традиційне джиу-джитсу і бразильське джиу-джитсу. Зараз популярність джиу-джитсу так само стрімко зростає ще й тому, що техніка боротьби є чудовою базою для змішаних єдиноборств (ММА).

Бразильське джиу-джитсу – сучасний вид бойового мистецтва, розроблений на основі традиційного японського стилю.

Суть цього найефективнішого з існуючих бойових мистецтв в партері в наступному: переклад бою зі стійки в партер (на землю), заняття на землі більш вигідною, ніж у супротивника, позициии, застосування величезного арсеналу різних задушення, утримань, больових прийомів і важелів на суглоби і кінцівки.

Академія Gracie Barra заснована 10-м сином Карлоса Грейсі, Карлосом Грейсі мл. в 1986 році в районі Barra da Tijuca, Ріо де Жанейро. Використовуючи традиції і принципи джиу джитсу Карлоса Старшого, Еліо і Холлс Грейсі, Карліньос в короткий термін зміг згуртувати навколо своєї школи велика кількість видатних спортсменів та чемпіонів.

Один з них – Жозе Олімпіо, більш відомий в світі бразильського джиу-джитсу як Ze Radiola, що був одним з топ-лідерів школи Gracie Barra. Зе Радіола є одним з найбільш шанованих і успішних інструкторів з БДД в світі, у своїй академії Грейсі Барра Пернамбуку, він сформував багатьох чемпіонів світу, таких як Брауліо Естіма, Естіма Віктор, Отава Соуза, Лукас Роча, Макс Карвальо і багато інших.

9 червня 2016 року Зе Радіола повідомив про свій вихід зі складу міжнародної асоціації «Грейсі Барра» і створення своєї власної команди – «Ze Radiola Team Association». Це рішення було продиктовано принциповою незгодою з політикою, що проводиться останнім часом керівництвом «Грейсі Барра».

Слідуючи за своїм учителем, ряди «Грейсі Барра» також покинув і наш технічний куратор і наставник, Макс Карвальо.

У зв’язку з цим керівництво команди «Грейсі Барра Київ» офіційно оголошує про вихід команди з «Грейсі Барри» і приєднання до новоствореної організації «Ze Radiola Team Association».

НАВІЩО ЗАЙМАТИСЬ БДД ДІТЯМ!

Сьогодні більшість батьків намагаються розвивати всебічно свою дитину. Для цього вони водять їх на різні гуртки та секції. Особливою популярністю серед сімей з дітьми користуються секції з єдиноборств, а точніше бразильське джиу-джитсу. Цей вид боротьби отримав визнання в багатьох країнах світу, тому що бій в ньому побудований не на прямих атаках, а на людській податливості і гнучкості. Це дозволяє обернути проти супротивника його ж силу.

Це бойове мистецтво полюбилося як самим японцям, так і представників інших націй за те, що не вимагає наявності якихось особливих фізичних даних. Багато тат і мам саме тому віддають перевагу даному виду спорту. Хоча причини, за якими дитина віддається в секцію бразильського джиу-джитсу, в кожній родині свої. Одні вважають, що такі спортивні заняття приносять багато користі для фізичного розвитку дитини. Що дуже актуально в умовах сучасності, коли основна маса дітей віддає перевагу комп’ютеру і телевізору у результаті чого знижується гострота зору, з’являється швидка стомлюваність, обмеженість рухів. Більш того, це призводить до звуження кола інтересів підлітка, відходу від реальності, соціальної ізоляції.

Вибираючи серед великої кількості східних єдиноборств, батьки зупиняють свій вибір саме на цьому військовому мистецтві через те, що воно має невеликий «бонус» – є ефективним на практиці.

У наш неспокійний час це більш ніж актуально. Заняття по боротьбі дають дитині урок стійкості духу, привчають до перемоги, формують волю. Борець бразильського джиу-джитсу завжди здатний адекватно відреагувати у виниклій ситуації і вміло постояти за себе.

Звичайно, заняття з дітьми відрізняються від дорослих тренувань. Тренер в ігровій формі дає можливість своїм учням позбутися накопиченої в них за навчальний день енергії, направити її в більш мирне русло, зміцнити фізично тіло. На відміну від інших видів спорту, заняття бразильським джиу-джитсу сприяють гармонійному розвитку організму, тому що опрацьовуються всі групи м’язів, а не окремо взяті. Тренування позитивно впливають на вестибулярний апарат дитини, його дихальну систему.

Фізичні заняття чергуються з акробатикою, рухливими іграми – дитині не доведеться нудьгувати від одноманітності. Як показує практика, діти, що займаються цим видом єдиноборства, досить швидко починають випереджати в розвитку своїх однолітків, стають більш самостійними, впевненими в собі. У цьому немає нічого дивного, оскільки в основу джиу-джитсу належить виховання в дитині не просто лідера, а повноцінної Особистості.

БРАЗИЛЬСЬКЕ ДЖИУ-ДЖИТСУ ДЛЯ ДІВЧАТ

Бразильське джиу-джитсу – це спорт і єдиноборство, яке підходить всім дівчатам.

– Чому?

По перше, це відмінний фітнес. Коли я їду в поїзді або в громадському транспорті, часто бачу молодих дівчат із зайвою вагою. Я завжди запитую себе, а чому вони ще не на тренуваннях? Джиу-джитсу вчить балансу. У харчуванні, в тренувальних навантаженнях, в режимі праці та відпочинку.

Тут немає ударів, що псують красиве жіноче обличчя … мабуть, це єдине єдиноборство, де можна сказати з упевненістю, що воно таке ж жіноче, як і чоловіче.

Друге, будь-яке єдиноборство, і особливо джиу-джитсу – це комунікація, спілкування … це контактний вид спорту, тут ви не можете вести монолог, або навпаки тільки слухати. Це як шахи – хід опонента – Ваш хід … ви спілкуєтеся, приймаєте рішення, отримуєте задоволення від спілкування! Але тут є ще й більш глибокий підтекст … на деякий час ви залишаєте себе – свою стать, свою освіту, політичні погляди, ваше фінансове становище. Ви одягаєте кімоно – Ви тут, на татамі – тільки Ви. Тут ви можете не обмежувати себе рамками, і дивлячись на світ очима дитини, йти вперед … вчитися спілкуватися, не боятися, покращувати своє тіло і вдосконалювати дух.

І третє, те що Ви отримаєте, ви візьмете з собою – у зовнішній світ за межами залу – відмінний настрій, сильне тіло, успішне спілкування, командний дух, нових друзів! Все це буде вашим призом, тільки за те, що Ви дозволили собі – одягнути кімоно, вчитися, стати краще ….

Науковий факт про бдд.

Британські вчені після довгих і наполегливих досліджень прийшли до висновку, що бдд вкрай позитивно впливає на самопочуття особин жіночої статі, а також знижує ймовірність головних болів і покращує настрій.

БДД – це дует жіночності та сили!

Воно корисне, цікаве, воно захоплює дух, розвиває і підтримує здорове тіло.

БДД – це “адреналін”, витривалість, гнучкість тіла, розвинена мускулатура, концентрація уваги, а коли ми віримо в те, що наше тіло сильне, ми впевнені в собі! І це бойове мистецтво можна застосовувати для самооборони!

Бразильське джиу-джитсу ідеально підходить для дівчат,адже це:
* ефективна система самооборони
* фітнес навантаження всіх груп м’язів
* розтяжка
* захоплююче поєднання бойового мистецтва і шахової гри
* безпечна підготовка до боротьби
* після нетривалого навчання дівчата можуть активно застосовувати свої навички.